DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
72 000 PLN
75,24 PLN/m2
MOKRE
Opis
Biuro Nieruchomości ALFA Marzena Malinowska
oferuje działkę położoną w miejscowości Mokre, gmina Grudziądz wśród lasów i domków jednorodzinnych o powierzchni 957 m2. 

Na działkę została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący do dwóch kondygnacji nadziemnych (w tym poddasze użytkowe) o powierzchni zabudowy do 260 m2 oraz garaż dwustanowiskowy, wolnostojący o powierzchni do 50 m2.

Zaopatrzenie w wodę, do czasu budowy zbiorczej sieci wodociągowej, z ujęcia własnego. Odprowadzanie ścieków bytowych, do czasu budowy gminnej kanalizacji sanitarnej do przydomowej oczyszczalni ścieków lub do szczelnego zbiornika bezodpływowego okresowo opróżnianego. Istnieje możliwość doprowadzenia mediów takich jak woda i  kanalizacja gminna z pobliskiej drogi, która znajduje się w odległości ok 70 m oraz energii elektrycznej. 
 
Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, która w chwili obecnej jest w trakcie rozbudowy jezdni do szerokości 5,5m o nawierzchni utwardzonej z betonu asfaltowego, oraz budowę ciągu pieszego. Droga zostanie również oświetlona.

Szybki dojazd do DK55 (ok. 1 km)
Gminna komunikacja publiczna zapewnia dojazd do oddalonego 4 km miasta Grudziądz.
Ponadto w okolicy znajdują się sklepy spożywcze, szkoła podstawowa oraz kościół.

Zapraszamy na prezentacje.
Tel. kontaktowy 794-378-168
Szczegóły oferty

Cena72 000 PLN

Cena za m275,24 PLN

Powierzchnia działki957 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Kształt działkiProstokąt

OgrodzenieBrak

Procent możliwej zabudowy29

Wydane warunki zabudowyTak