Piaski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
49 500 PLN
Cena za m2
48,06 PLN
Powierzchnia działki
1 050 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Kwadrat
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Numer oferty
330/7946/OGS

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o obszarze 1050 m2 , nr działki 52/14 obręb Piaski.
Dla nieruchomości została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budynek mieszkalny dwukondygnacyjny z garażem w bryle budynku o powierzchni zabudowy 180 m2. Projekt winien zakładać dach dwuspadowy o spadku połaci dachowej 25 do 45 stopni, kalenica równoległa lub prostopadła do granicy działki drogowej.
Media na działce to prąd, woda ujęcie własne do czasu budowy wodociągu gminnego oraz ekologiczna oczyszczania ścieków. Projektowane ogrzewanie według uznania. Brak gazu na działce. 
Konstrukcja budynku musi być dostosowane do podłoża gruntu. Zalecana lekka konstrukcja lub postawienie domu na żelbetowej płycie fundamentowej.

Zapraszamy na prezentacje.
Tel. kontaktowy 730-771-719

Parametry dodatkowe

  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 17
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Joanna Szpręglewska

Joanna Szpręglewska

Telefon:
730 771 719
E-mail:
joannas@alfamm.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ALFA Malinowska Marzena dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ALFA Malinowska Marzena z siedzibą przy Sienkiewicza 11, 86-300 Grudziądz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@alfamm.eu… czytaj więcej