Grudziądz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
75 000 PLN
Cena za m2
67,57 PLN
Powierzchnia działki
1 110 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Numer oferty
276/7946/OGS

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Alfa przedstawia państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej na obrzeżach Grudziądza. Nieruchomość usytuowana jest przy jednej z ulic stanowiących skupisko wielu innych domów rodzinnych. Posesja jest w kształcie wieloboku zbliżonego do prostokąta o powierzchni 1110m2. umiejscowiona w otoczeniu do innych podobnych do niej działek na których powstawać będą domy jednorodzinne.

Działka nie posiada żadnych mediów. Aby było możliwe na niej postawienie domu koniecznym będzie:
- przyłączenie prądu
- doprowadzenie wody z ulicy (suma będzie podzielona na resztę domów wykorzystujących te konkretne przyłącze).

Zaledwie 5 minut jazdy samochodem dzieli nas od najbliższego supermarketu lub kilkaset metrów do sklepu spożywczego gdzie będziemy mogli zrobić małe zakupy. W pobliżu znajdziemy również przystanek linii 3 oraz 5 kilkaset metrów dalej którymi bez problemu dotrzemy do centrum miasta. Prezentowana działka do dobry wybór dla osób szukających miejsca na wybudowanie własnego domu w cichej okolicy z jednoczesnym zachowaniem korzyści jakie daje miasto.

Cena 75 000zł

Zapraszam do kontaktu i na prezentację!
530 400 322

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

ALFA Malinowska Marzena

Telefon:
730-700-707
E-mail:
biuro@alfamm.eu

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ALFA Malinowska Marzena dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ALFA Malinowska Marzena z siedzibą przy Sienkiewicza 11, 86-300 Grudziądz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@alfamm.eu… czytaj więcej