Łasin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
152 025 PLN
Cena za m2
75 PLN
Powierzchnia działki
2 027 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Numer oferty
335/7946/OGS

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Alfa prezentuje działkę (numer 511/4) o powierzchni 2027 m2, zlokalizowaną w pobliżu ulicy Curie-Skłodowskiej. Punkt zapewnia łatwy dostęp do sklepów, szkoły, jednocześnie zachowując prywatność i ciszę, dzięki oddaleniu od drogi głównej.  Dużym atutem nieruchomości jest także jej lokalizacja, położenie w bliskiej odległości od terenów rekreacyjnych i malowniczego jeziora z pewnością będzie umilać czas wolny. 

W sąsiadującej drodze znajdują się media prąd, gaz, woda, kanalizacja. Klasa ziemi RIVa. Droga dojazdowa gminna oraz bezpośrednio przy nieruchomości droga prywatna. 

W celu uzyskania szczegółów zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 730-771-719.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Kościół, Jezioro, Przedszkole, Plac zabaw, Sklep, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Joanna Szpręglewska

Joanna Szpręglewska

Telefon:
730 771 719
E-mail:
joannas@alfamm.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ALFA Malinowska Marzena dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ALFA Malinowska Marzena z siedzibą przy Sienkiewicza 11, 86-300 Grudziądz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@alfamm.eu… czytaj więcej