Grudziądz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
35 000 PLN
Powierzchnia działki
298 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Prąd
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Numer oferty
329/7946/OGS

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Alfa Marzena Malinowska prezentuje Państwu działkę rekreacyjną, zlokalizowaną na ogródkach działkowych "Rodzinny Ogród Działkowy im. K. Marcinkowskiego" - okolice ul. Bydgoskiej w Grudziądzu. 
Na działce o powierzchni 298 m2 wybudowano murowany domek, ogrodzony siatką, o powierzchni ok. 17 m2, składający się z pokoju z oknami oraz łazienki. 
W ogródku znajduje się pomieszczenie gospodarcze, na działce posadzona jest trawa, krzewy ozdobne oraz  drzewka owocowe. Droga od furtki do domku wysypana kamieniem. 

Dostępne na działce media: woda, prąd.

Koszty związane z zakupem:
-opłata wpisowa 2500 zł jednorazowo
-co roku ok. 320 zł (w tym składka członkowska, opłata za śmieci, opłata za księgową)

W celu umówienia prezentacji zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 530-690-161.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Przedszkole, Basen, Apteka, Szkoła, Bazarek, Przychodnia lekarska, Plac zabaw, Kościół
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

Kontakt

Alina Kicińska

Alina Kicińska

Telefon:
530 690 161
E-mail:
alina@alfamm.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ALFA Malinowska Marzena dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ALFA Malinowska Marzena z siedzibą przy Sienkiewicza 11, 86-300 Grudziądz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@alfamm.eu… czytaj więcej