Pokrzywno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
90 000 PLN
Cena za m2
30 PLN
Powierzchnia działki
3 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Numer oferty
316/7946/OGS

Opis nieruchomości

Długo zastanawiałeś się nad wyborem idealne miejsca na swój wymarzony dom? Być może ta oferta Cię zainteresuje, sprawdź !!!

Biuro Nieruchomości Alfa ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 3000 m2, zlokalizowaną w miejscowości Pokrzywno ( w odległości ok. 10 km od Grudziądza). Działka oznaczona jest nr 7/7 obręb Pokrzywno.
Media takie jak woda i prąd znajdują się w drodze. Działka rolna, klasa ziemii IIIB
W cenie zakupu działki zawarty jest także udział w drodze dojazdowej.

Cena 90 000 zł !!

Więcej informacji pod nr tel. 530-400-348
Zapraszamy serdecznie !!!

Szanowni Państwo dzięki skorzystaniu z naszej oferty w znalezieniu właściwej nieruchomości dostaną państwo również pomoc w zrealizowaniu wszelkich formalności, kompletowania dokumentów skończywszy na finalizacji transakcji a dzięki naszemu doświadczonemu doradcy kredytowemu możliwym będzie zweryfikowanie zdolności kredytowej oraz bezproblemowe przeprowadzenie Państwa przez proces realizacji kredytu.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego

Kontakt

Alina Kicińska

Alina Kicińska

Telefon:
530 690 161
E-mail:
alina@alfamm.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ALFA Malinowska Marzena dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ALFA Malinowska Marzena z siedzibą przy Sienkiewicza 11, 86-300 Grudziądz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@alfamm.eu… czytaj więcej