Turznice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
146 450 PLN
Cena za m2
25 PLN
Powierzchnia działki
5 858 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Numer oferty
267/7946/OGS

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE ALFA NIERUCHOMOŚCI

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetnie zlokalizowaną działkę w Miejscowości Turznice gmina Grudziądz. Idealne nieruchomości dla osób poszukujących ciszy, spokoju, bliskości natury a jednocześnie w niedalekiej odległości od miasta! 
Działka rolne z możliwością zabudowy ( wystąpienie do gminy o warunki zabudowy) ,

Informacje o działce:
Powierzchnia: 5858m2
Media w drodze (woda, prąd, gaz).

Cena ofertowa: 146.450 zł

OFERTA GODNA POLECENIA
Serdecznie zapraszam na prezentację
Więcej informacji pod numerem tel. 530 400 348

Szanowni Państwo dzięki skorzystaniu z naszej oferty w znalezieniu właściwej nieruchomości dostaną państwo również pomoc w zrealizowaniu wszelkich formalności, kompletowania dokumentów skończywszy na finalizacji transakcji a dzięki naszemu doświadczonemu doradcy kredytowemu możliwym będzie zweryfikowanie zdolności kredytowej oraz bezproblemowe przeprowadzenie Państwa przez proces realizacji kredytu.

Kontakt

Michał Malinowski

Michał Malinowski

Dyrektor

Telefon:
530-400-348
E-mail:
michal@alfamm.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ALFA Malinowska Marzena dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ALFA Malinowska Marzena z siedzibą przy Sienkiewicza 11, 86-300 Grudziądz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@alfamm.eu… czytaj więcej