Sztynwag

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
299 999 PLN
Cena za m2
38,80 PLN
Powierzchnia działki
8 371 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
327/7946/OGS

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Alfa Marzena Malinowa ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży urokliwej działki budowlanej w miejscowości Sztynwag oddalonej o około 10 kilometrów od Grudziądza.
Działka oznaczona jest oznaczona numerem 169/23 obręb Sztynwag i ma powierzchnię 8371 metrów kwadratowych - jest to idealna inwestycja, działkę można podzielić na parę mniejszych. Otoczona jest widokiem pól uprawnych oraz lasów. Idealne miejsce na wybudowanie własnego domu.
W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa, sklepy spożywcze i odzieżowe. 

Zapraszamy do kontaktu i prezentacji nieruchomości.

Cena: 299 999 zł (do negocjacji).

Więcej informacji pod nr tel. 530-690-161.

Drodzy Klienci!
Nasze Biuro reprezentowane jest przez doświadczonych ekspertów kredytowych godnych zaufania. Nasze pośrednictwo kredytowe jest bezpłatne. W ofercie ponad 16 banków.
Z Nami dokonasz właściwego wyboru. Dołącz do grona zadowolonych klientów.


Kontakt

Alina Kicińska

Alina Kicińska

Telefon:
530 690 161
E-mail:
alina@alfamm.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ALFA Malinowska Marzena dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ALFA Malinowska Marzena z siedzibą przy Sienkiewicza 11, 86-300 Grudziądz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@alfamm.eu… czytaj więcej