Sztynwag

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
325 000 PLN
Cena za m2
38,80 PLN
Powierzchnia działki
8 371 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
278/7946/OGS

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Alfa Marzena Malinowa ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży urokliwej działki rolnej w miejscowości Sztynwag oddalonej o około 10 kilometrów od Grudziądza.
Działka oznaczona jest oznaczona numerem 169/23 obręb Sztynwag i ma powierzchnię 8371 metrów kwadratowych. Większość powierzchni działki stanowią łąki trwałe. Otoczona jest widokiem pól uprawnych oraz lasów. Idealne miejsce na wybudowanie własnego domu.
W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa, sklepy spożywcze i odzieżowe. 

Zapraszamy do kontaktu i prezentacji nieruchomości.

Cena: 325 000 zł (do negocjacji).

Więcej informacji pod nr tel. 530 - 400 - 348.

Drodzy Klienci!
Nasze Biuro reprezentowane jest przez doświadczonych ekspertów kredytowych godnych zaufania. Nasze pośrednictwo kredytowe jest bezpłatne. W ofercie ponad 16 banków.
Z Nami dokonasz właściwego wyboru. Dołącz do grona zadowolonych klientów.
Kontakt

Michał Malinowski

Michał Malinowski

Dyrektor

Telefon:
530-400-348
E-mail:
michal@alfamm.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ALFA Malinowska Marzena dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ALFA Malinowska Marzena z siedzibą przy Sienkiewicza 11, 86-300 Grudziądz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@alfamm.eu… czytaj więcej