Mokre

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
72 000 PLN
Cena za m2
75,24 PLN
Powierzchnia działki
957 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Numer oferty
286/7946/OGS

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości ALFA Marzena Malinowska
oferuje działkę położoną w miejscowości Mokre, gmina Grudziądz wśród lasów i domków jednorodzinnych o powierzchni 957 m2. 

Na działkę została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący do dwóch kondygnacji nadziemnych (w tym poddasze użytkowe) o powierzchni zabudowy do 260 m2 oraz garaż dwustanowiskowy, wolnostojący o powierzchni do 50 m2.

Zaopatrzenie w wodę, do czasu budowy zbiorczej sieci wodociągowej, z ujęcia własnego. Odprowadzanie ścieków bytowych, do czasu budowy gminnej kanalizacji sanitarnej do przydomowej oczyszczalni ścieków lub do szczelnego zbiornika bezodpływowego okresowo opróżnianego. Istnieje możliwość doprowadzenia mediów takich jak woda i  kanalizacja gminna z pobliskiej drogi, która znajduje się w odległości ok 70 m oraz energii elektrycznej. 
 
Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, która w chwili obecnej jest w trakcie rozbudowy jezdni do szerokości 5,5m o nawierzchni utwardzonej z betonu asfaltowego, oraz budowę ciągu pieszego. Droga zostanie również oświetlona.

Szybki dojazd do DK55 (ok. 1 km)
Gminna komunikacja publiczna zapewnia dojazd do oddalonego 4 km miasta Grudziądz.
Ponadto w okolicy znajdują się sklepy spożywcze, szkoła podstawowa oraz kościół.

Zapraszamy na prezentacje.
Tel. kontaktowy 794-378-168

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Procent możliwej zabudowy: 29
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Kościół, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Daria Kłosowska

Daria Kłosowska

Agent nieruchomości

Telefon:
570-400-408
E-mail:
daria@alfamm.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ALFA Malinowska Marzena dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ALFA Malinowska Marzena z siedzibą przy Sienkiewicza 11, 86-300 Grudziądz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@alfamm.eu… czytaj więcej