Dolna Grupa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
499 000 PLN
Powierzchnia
485 m2
Liczba pokoi
5
Rynek
Wtórny
Numer oferty
21/7946/OLS

Opis nieruchomości

Szukasz pomysłu na własny biznes, w którym mógłbyś spełniać swoje marzenia? A może zastanawiasz się nad rozbudową swojej firmy? Jeśli chcesz spełniać się w gastronomii bądź hotelarstwie, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!!! Koniecznie poznaj szczegóły!!!

Oferta dostępna TYLKO w naszym biurze

Biuro Nieruchomości Alfa ma przyjemność przedstawić nieruchomość z ogromnym potencjałem, położoną w miejscowości Dolna Grupa w odległości ok. 5 km od Grudziądza, przy jednej z bardziej uczęszczanych dróg. W skład prezentowanej nieruchomości wchodzi:

-> BUDYNEK MIESZKALNY parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 125 m2, częściowo podpiwniczony. Dom składa się z 5 pokoi, kuchni, 2 łazienek, pomieszczenia dodatkowego, które aktualnie wykorzystywane jest na pranię.
Nieruchomość stanowi okazję dla nabywcy do zamieszkania w domu jednorodzinnym z funkcjonującym biznesem polegającym na najmie pokoi oraz prowadzeniu restauracji lub jej przekształceniu pod inną działalność.
Budynek wybudowany został w 1987 roku. Dach pokryty dachówką. Stolarka okienna częściowo drewniana, częściowo PCV. Ogrzewanie: olejowe, kominkowe z płaszczem wodnym, miałowe. Media, takie jak woda i kanalizacja, są gminne.

->MOTEL o powierzchni 180 m2, w skład którego wchodzi:
- 6 pokoi dwuosobowych
- 3 pokoje czteroosobowe
- 2 mieszkania dwupokojowe z łazienkami
Pokoje aktualnie są wynajmowane, co gwarantuje nowemu właścicielowi stały dochód.

-> RESTAURACJA o powierzchni 180 m2, wybudowana w 1989 roku. W 1997 roku dokonano modernizacji obiektu. Aktualnie restauracja składa się z:
- sali bankietowej o pow. 40 m2
- sali konsumpcyjnej o pow. 60 m2
- kuchni, zaplecza kuchennego, szatni i toalety o łącznej pow. 90 m2
- restauracji letniej zadaszonej o pow. 42 m2

Łączna powierzchnia całej nieruchomości wynosi 485 m2.
Istnieje możliwość podziału nieruchomości.

Głównym atutem obiektu jest jego lokalizacja. Nieruchomość znajduje się w przy jednej z najbardziej uczęszczanych dróg, drodze krajowej łączącej trasę Gdańsk- Łódź. Teren całego obiektu to aż 2787 m2, w całości ogrodzony, częściowo wyłożony kostką brukową z elementami zieleni. Wewnątrz obiektu znajduje się także niewielki basen.

Z uwagi na swoje położenie, prezentowana nieruchomość nadaje się do prowadzenia każdej działalności. Obiekt wykorzystać można zarówno na restaurację, obiekt weselny, obiekt szkoleniowy czy zaplecze magazynowe.
Przystępna cena daje nowemu właścicielowi wiele możliwości adaptacyjnych.

Masz pomysł,ale brakuje Ci odpowiedniego miejsca na jego realizację? Koniecznie przyjdź i poznaj atuty tej nieruchomości !!!


Serdecznie poleca i zapraszam na prezentację.

CENA CAŁEGO OBIEKTU TO TYLKO 499 000 zł !!!

Więcej informacji pod nr tel. 530-400-276

Kontakt

Agnieszka Ważna

Agnieszka Ważna

Agent nieruchomości

Telefon:
530-400-276
E-mail:
agnieszka@alfamm.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ALFA Malinowska Marzena dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ALFA Malinowska Marzena z siedzibą przy Sienkiewicza 11, 86-300 Grudziądz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@alfamm.eu… czytaj więcej