Grudziądz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 400 PLN
Powierzchnia
48 m2
Piętro
Parter
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Kaucja
4000
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Numer oferty
103/7946/OLW

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Alfa oferuje na wynajem lokal przystosowany pod gastronomię z możliwością przerobienia na lokal handlowo-usługowy. Rewelacyjna lokalizacja - ścisłe centrum miasta, w pobliżu przystanek autobusowy i tramwajowy. Kolejnym atutem jest też duża witryna, idealna pod reklamę działalności. Lokal składa się z pomieszczenia głównego, podzielonego na strefę wyposażoną w lodówkę, zlewozmywak i sprzęty do przygotowywania kebaba oraz część przeznaczoną dla klienta. Z sali głównej wejście do toalety dla klientów. Na zapleczu pomieszczenie socjalne i toaleta.  Lokal aktualnie przygotowany jest pod prowadzenie gastronomii, istnieje jednak możliwość prowadzenia innej działalności (biuro, agencja bankowa, kosmetyczka, sklep). 

Koszt najmu - 1400 zł netto plus media. Kaucja zabezpieczająca 4000 zł. Ogrzewanie gazowe. Okna PCV.

W celu umówienia prezentacji zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 730-771-719.


Kontakt

Joanna Szpręglewska

Joanna Szpręglewska

Telefon:
730 771 719
E-mail:
joannas@alfamm.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ALFA Malinowska Marzena dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ALFA Malinowska Marzena z siedzibą przy Sienkiewicza 11, 86-300 Grudziądz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@alfamm.eu… czytaj więcej