Grudziądz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
239 000 PLN
Cena za m2
3 950,41 PLN
Powierzchnia
60,50 m2
Liczba pokoi
3
Rynek
Wtórny
Numer oferty
732/7946/OMS

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Alfa Marzena Malinowska ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania przy ulicy Śniadeckich 76 w Grudziądzu.

Mieszkanie znajduje się na parterze dobudówki do wieżowca. W jego skład wchodzą trzy pokoje, kuchnia, łazienka oraz WC. Przynależy do niego piwnica o powierzchni 2,7 m2. Mieszkanie znajduje się w stanie do lekkiego odświeżenia lub własnej aranżacji.

Idealne mieszkalnie dla młodych, dzięki bogatej infrastrukturze sklepów i lokali usługowych w okolicy. Bardzo blisko znajduje się również szkoła podstawowa, urząd pocztowy, place zabaw, punkt widokowy oraz przystanek autobusowy.

Zapraszamy do kontaktu i prezentacji mieszkania.

tel. 530 400 348

Kontakt

Michał Malinowski

Michał Malinowski

Dyrektor

Telefon:
530-400-348
E-mail:
michal@alfamm.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ALFA Malinowska Marzena dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ALFA Malinowska Marzena z siedzibą przy Sienkiewicza 11, 86-300 Grudziądz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@alfamm.eu… czytaj więcej