Grudziądz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
540 PLN
Powierzchnia
30 m2
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Brak
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Dobry
Kaucja
1500
Numer oferty
255/7946/OMW

Opis nieruchomości

Biuro nieruchomości Alfa przedstawia Państwu ofertę najmu mieszkania w centrum Grudziądza. Mieszkanie to mieści się na parterze w kamienicy grudziądzkiej starówki. Budynek ten jest remontowany, modernizowany ta opisywana nieruchomość jest jednym z owoców takich prac. Usytuowanie w podwórzu łączy w sobie korzyści mieszkania na parterze z jednoczesnym zachowaniem prywatności oraz mniejszym hałasem od ulicy.

Po wejściu do mieszkania naszym oczom ukaże się otwarta przestrzeń która będzie jednym z pokoi z aneksem kuchennym. Drugi pokój natomiast umiejscowiony jest w oddali, dokładnie na przeciwko drzwi wejściowych który dzięki mniejszej jasności dobrze sprawi się jako sypialnia. Tuż obok niego znajduje się niewielka łazienka z toaletą i kabiną prysznicową. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, ściany pokryte są gładzią, podłogi częściowo na ściany w łazience wyłożone są kafelkami. Ogrzewaniem pomieszczeń zajmuje się pompa ciepła powietrze-powietrze natomiast ciepła woda pochodzi z bojlera. Mieszkanie nie posiada mebli

Cena najmu wynosi 540zł dla właściciela oraz opłaty woda, prąd według zużycia.
Kaucja: 1500zł
Odstępne: 2000zł

Istotną kwestią wartą wspomnienia jest dobra lokalizacja w centrum Grudziądza. W pobliżu mamy łatwy dostęp do sklepów spożywczych, drogerii oraz straganów gdzie będziemy mogli zakupić świeże warzywa czy owoce. Jeśli najdzie nas ochota do spaceru lub skosztowania deseru w pobliskiej lodziarni niemalże w zasięgu ręki mamy dostęp do miejskiej starówki i różnych restauracji. Dla osób aktywnych fizycznie ścieżki dla pieszych dla rowerzystów oraz błonia nadwiślańskie które idealnie nadają się na spędzanie czasu na wolnym powietrzu!

Zapraszamy do kontaktu i na prezentację!
Tel: 530 400 348

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Apteka, Bar, Kościół, Rzeka, Restauracja, Bank
  • Komunikacja: Tramwaj

Kontakt

Michał Malinowski

Michał Malinowski

Dyrektor

Telefon:
530-400-348
E-mail:
michal@alfamm.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ALFA Malinowska Marzena dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ALFA Malinowska Marzena z siedzibą przy Sienkiewicza 11, 86-300 Grudziądz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@alfamm.eu… czytaj więcej