Kwidzyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 100 000 PLN
Cena za m2
3 100 PLN
Powierzchnia
1 000 m2
Powierzchnia działki
2 039 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie (obiekt)
Mieszkalne
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Kamienica
Numer oferty
30/7946/OOS

Opis nieruchomości

Oferta dostępna TYLKO w naszym biurze

Biuro Nieruchomości Alfa ma przyjemność zaprezentować

Budynek użytkowo- mieszkalny, dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni około 1000 m2, położony zwartej zabudowie w centralnej części miasta.
Obiekt składa się z:
- 3 lokali użytkowych (o pow. 92,88 m2, 110,10 m2, 21,81 m2)
- 8 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni od 32 m2, 56 m2 do 75 m2. Największy lokal mieszkalny znajduje się na II piętrze i ma powierzchnię aż 430 m2.

Stan lokali jak i budynku jest dobry, brak oznak świadczących o wadach obiektu. Wszelkie prace remontowe wykonywane na są na bieżąco. Aktualnie wszystkie lokale, zarówno użytkowe jak i mieszkalne są zajęte, tak więc jeśli szukasz kamienicy pod inwestycję, to z pewnością ta oferta jest godna uwagi.
Warto również wspomnieć, że każdy z lokali został wyodrębniony i dla każdego z nich została założona Księga Wieczysta. Dzięki temu obiekt można dowolnie dzielić, uwzględniając zróżnicowane przeznaczenie poszczególnych lokali.

Z uwagi na swoją lokalizację- przy jednej z głównych ulic Kwidzyna, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury miasta, prezentowana nieruchomość w całości może zostać również przekształcona na obiekt o innym przeznaczeniu niż dotychczasowe. Nowemu właścicielowi posłużyć może na cele hotelowe, medyczne, siedzibę firmy. Budynek wykorzystać można również na stworzenie luksusowych apartamentów.

Kamienica, którą Państwu prezentujemy, wybudowana została w XX wieku z cegły. Dach o konstrukcji drewnianej częściowo pokryty jest dachówką, częściowo papą. Budynek jest w całości podpiwniczony. Łączna powierzchnia pomieszczenia piwnicznego to 229,75 m2. Powierzchnia działki na której stoi obiekt wynosi 2039 m2.

Dodatkowe informacje:
- ogrzewanie centralne na cały budynek- piec na węgiel a w jednym z mieszkań dodatkowo kominek z płaszczem wodnym
- podgrzanie wody- każdy z lokali posiada własny podgrzewacz wody bądź bojler
- woda miejska
- kanalizacja miejska

Więcej informacji dostępnych pod nr tel. 530-400-348
Zapraszamy serdecznie !!!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Michał Malinowski

Michał Malinowski

Dyrektor

Telefon:
530-400-348
E-mail:
michal@alfamm.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ALFA Malinowska Marzena dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ALFA Malinowska Marzena z siedzibą przy Sienkiewicza 11, 86-300 Grudziądz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@alfamm.eu… czytaj więcej