DOM
na
SPRZEDAŻ
295 000 PLN
3 986 PLN/m2
NOWE MOSTY
Opis
Przedstawiamy Państwu nieruchomość położoną w miejscowości NOWE MOSTY - gmina Łasin.
Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 74m² usytuowany jest na działce 2800m². Całość gruntu ogrodzona z bramą wjazdową. Na posesji znajduje się także niewielkie pomieszczenie gospodarcze.
W skład budynku mieszkalnego wchodzą trzy pokoje, kuchnia, łazienka oraz korytarz. Ogrzewanie domu za pomocą pieca zasypowego na węgiel.
W kuchni na podłodze położone są płytki, zaś ściany zabezpieczone są do połowy farbą olejną. W pokojach na podłodze znajdują się płyty drewniane, ściany pokryte gładzią oraz farbą lateksową. Łazienka po remoncie wyposażona jest w nowoczesne płytki oraz sporą kabinę prysznicową, sufit podwieszany z halogenami. W domu wymieniono wewnętrzną stolarkę drzwiową.

Bardzo dużym atutem prezentowanej nieruchomości jest lokalizacja blisko lasu. Na jej terenie znajduje się staw oraz sad z drzewkami owocowymi.
Dom w Nowych Mostach jest idealnym miejscem dla osób ceniących ciszę i spokój. Doskonały zarówno do zamieszkiwania na stałe jak również weekendowych wyjazdów w celach rekreacyjnych.


Cena 295 000 zł (do negocjacji)

Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 530 400 348.
Szczegóły oferty

Cena295 000 PLN

Cena za m23 986 PLN

Powierzchnia74 m2

Powierzchnia użytkowa74 m2

Powierzchnia działki0,22 Ha

Powierzchnia działki - jednostkaha

Liczba pokoi3

Liczba pięter1