ROK ZAŁOŻENIA FIRMY 2011
FIRMA GODNA ZAUFANIA
Przedsiębiorstwo ALFA Marzena Malinowska zrealizowała zadanie:
Dofinansowanie żłobka z Programu MALUCH+2022-2029.


ZOBACZ CO PISZĄ O NAS KLIENCI:


          
  • Autor wpisu: Ewelina Kotłowska
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Biurem Nieruchomości Alfa Malinowska Marzena. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, panie pośredniczki bardzo miłe i chętnie służą pomocą na każdym etapie realizacji transakcji. Pani Alina podoła każdej sprawie, nawet powiązanej transakcji sprzedaży 3 mieszkań.Podziękowania także dla Pani Justyny, wszystko dokładnie tłumaczy i dzięki niej udało się szybko i sprawnie załatwić sprawy w banku. Jeszcze raz dziękujemy całemu zespołowi i polecamy serdecznie 🙂🙂🙂

  • Autor wpisu: Sobek2525
Bardzo fajne biuro nieruchomości, super podejście do klienta. Wszystko wytłumaczone od początku do końca. Transakcja sprzedaży mieszkania i kupna domu 💒 przebiegła pomyślnie. Dziękujemy Pani Marzenie 💐 i przede wszystkim Pani Justynie 💐 za miłą obsługę, profesjonalizm i rzetelne podejście do pracy. Bardzo polecamy i pozdrawiamy całe biuro z ulicy Orzechowej 😊

  • Autor wpisu: Mariusz Maciejewski
Profesjonalne podejście do klienta. Wszystkie formalności dopięte na ostatni guzik przez Biuro. Szczególne podziękowania należą się Pani Justynie Kostro-Olechowskiej oraz Pani Joannie Szpręglewskiej za ekspresowe dopełnienie wszystkich formalności oraz cierpliwość. :) Zakup mieszkania oraz pozyskanie kredytu dzięki zaangażowaniu Pani Justyny oraz Pani Joanny przebiegły bardzo szybko.

  • Autor wpisu: Marcin Danielewicz
Super biuro, bardzo profesjonalne podejście do klienta i duża skuteczność działania na rynku nieruchomości. Szczególne podziękowania należą się naszej pośredniczce Pani Alinie Kicińskiej za duży wkład i zaangażowanie w proces sprzedaży naszej nieruchomości.

  • Autor wpisu: Kamilla Lipska
Miła współpraca, ogromna wiedza z zakresu sprzedaży nieruchomości. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, ciągła komunikacja i przekazywanie informacji na bieżąco. Poczucie dobrej opieki i bezpieczeństwo. Duży plus za zaangażowanie i profesjonalne podejście do klienta.
Na pewno skorzystam z usług biura w przyszłości.

  • Autor wpisu: Anna Paprocka
Najbardziej profesjonalne biuro nieruchomości w Grudziądzu z indywidualnym podejściem do klienta.
Po raz dugi współpraca i doradztwo na najwyższym poziomie.

  • Autor wpisu: Patrycja Naumczyk
Dziękujemy za profesjonalna obsługę i każda pomoc w kupnie mieszkania, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z biurem Alfa szczególne podziękowania dla Pani Agnieszki i Pani Justyny za pełen profesjonalizm i rzetelność wykonywanej pracy.