Grudziądz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 085 000 PLN
Cena za m2
350,07 PLN
Powierzchnia działki
11 669 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Usługowa
Prąd
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze, Miejska
Dostępne od
2019-09-13
Numer oferty
12/7946/OGS

Opis nieruchomości

TYLKO w biurze ALFA Nieruchomości oferujemy Państwu działkę inwestycyjną w bezpośrednim sąsiedztwie Grudziądzkiego Parku Przemysłowego oraz Grudziądzkiej Strefy Ekonomicznej!

Przedmiotem sprzedaży jest działka o numerze: 5 w obrębie 81 (Geoportal >> Wyszukiwanie działek: Grudziądz, 5 obręb 0081). Na nieruchomość założona jest księga wieczysta, wolna od obciążeń. 

Infrastruktura działki w pełni przygotowana pod inwestycję (prąd, woda, gaz, sieć telekomunikacyjna, kanaliza). Całość powierzchni działki jest terenem równym, z dostępem do ulic Łąkowej i Krętej. Działka zlokalizowana niezwykle blisko pętli komunikacyjnej łączącej strefę ekonomiczną z grudziądzką trasą średnicową, a co za tym idzie - autostradą krajową nr 1. 

Tereny atrakcyjne inwestycyjnie dla przedsiębiorców od Trójmiasta, aż po Łódź!!!

Część działki objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta i oznaczona została jako UPS (Usługi, Produkcja, Składy). 

Proszę o kontakt pod numerem tel: 794-378-168

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe, Tereny usług
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Marzena Malinowska

Marzena Malinowska

Właściciel

Telefon:
730-700-707
E-mail:
biuro@alfamm.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ALFA Malinowska Marzena dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ALFA Malinowska Marzena z siedzibą przy Sienkiewicza 11, 86-300 Grudziądz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@alfamm.eu… czytaj więcej