Nowa Wieś

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
90 000 PLN
Cena za m2
59,33 PLN
Powierzchnia działki
1 517 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Kwadrat
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Numer oferty
280/7946/OGS
Działka Sprzedaż Nowa Wieś
 

Opis nieruchomości

Cenisz sobie ciche oraz spokojne życie na wsi i jednocześnie marzysz o budowie własnego domu? Może jesteś w trakcie poszukiwania ziemi odpowiedniej pod tą inwestycję? Trafiłeś idealnie!

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1 517 m2 położonej w północnej części miejscowości Nowa Wieś pod Grudziądzem. Grunt składa się z ziemi klas RVI i RIVa. Ponadto posiada aktualne pozwolenie na budowę oraz projekt wolnostojącego domu jednorodzinnego. 

Nowa Wieś położona jest zaledwie około 10 minut jazdy od centrum Grudziądza. W samej wiosce znajdują się również sklepy spożywcze oraz szkoła podstawowa. 

Zainteresowany serdecznie zapraszamy do kontaktu: tel. 530 400 348

Kontakt

Michał Malinowski

Michał Malinowski

Dyrektor

Telefon:
530-400-348
E-mail:
michal@alfamm.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ALFA Malinowska Marzena dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ALFA Malinowska Marzena z siedzibą przy Sienkiewicza 11, 86-300 Grudziądz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@alfamm.eu… czytaj więcej