Czachówki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 490 000 PLN
Cena za m2
0,18 PLN
Powierzchnia
1 889,15 m2
Powierzchnia działki
3,94 Ha
Powierzchnia działki - jednostka
ha
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Dwór
Rok budowy
1905
Numer oferty
34/7946/OOS

Opis nieruchomości

Wyjątkowy pałac wybudowany na przełomie XIX/XX wieku otoczony zielenią oraz przylegającą od strony ogrodu rzeką Osą. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą na wyłączność nieruchomości w Czachówkach koło Biskupca. 

Prezentowana nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 3,94 ha, na której znajduje się wspomniany pałac (wpisany do rejestru zabytków), park, a także budynek sali gimnastycznej. Dla obu budynków zostały ustalone warunki zabudowy - przeznaczenie pałacu na budynek Domu Spokojnej Starości oraz zmiana sposobu użytkowania budynku sali gimnastycznej na budynek gospodarczo-usługowy. Pałac usytuowany jest na wzniesieniu, z którego rozciąga się widok na park oraz rzekę, idealne tereny służące wypoczynkowi. Sąsiedztwo bardzo spokojne i przyjazne. Pałac to klimatyczne miejsce z potencjałem, po odnowieniu może być doskonałym obiektem służącym relaksowi. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, bezpośrednio przed budynkiem teren utwardzony asfaltem oraz ścieżki wykonane z kostki brukowej. 

Pałac od 1972 do 2012 roku był zaadoptowany na budynek szkoły. Podzielony jest na dwie części - główną oraz dodatkową (boczna część służyła jako część mieszkalna dla nauczycieli). Nieruchomość całkowicie podpiwniczona o powierzchni 422,53 m2, składa się z kotłowni, kuchni, 4 łazienek oraz 10 pomieszczeń. 
Na parterze o powierzchni 430,92 m2 znajduje się 10 pokoi, 2 łazienki, korytarz oraz dwie klatki schodowe - jedna żelbetowa służąca przemieszczaniu się w budynku szkoły, druga drewniana, przylegająca do części mieszkalnej i piwnicy. 
Poddasze zostało podzielone na 14 pokoi, 2 łazienki oraz pomieszczenie gospodarcze o łącznej powierzchni 498,70 m2. 

Sala gimnastyczna to obiekt oddany do użytku w 2003 roku. Oprócz sali głównej, w budynku mieszczą się pomieszczenia pomocnicze - magazyn, pokój nauczycielski, szatnie, kotłownia, pomieszczenia socjalne oraz łazienki. W całym budynku znajdują się okna PCV, nowa instalacja. Ściany murowane z gazobetonu, ocieplone styropianem. Ogrzewanie na olej opałowy. Powierzchnia użytkowa to 537,50 m2. 

Dostępne w galerii wizualizacje stworzone przez projektanta obejmują aktualną wersję odnowionego pałac według projektu Domu Spokojnej Starości. Link do filmu z ofertą: facebook.com/AlfaMalinowskaMarzena/videos/349910573251380

Opis techniczny pałacu:
Fundamenty betonowe, ściany murowane z cegły. Podłogi z desek, częściowo pokryte panelami oraz gumolitem. Posadzki w korytarzach i piwnicy wykończone lastryko. Strop poddasza drewniany, dach kryty dachówką ceramiczną. Okna podwójne, drewniane.  
Instalacje: elektryczna, wodociągowa z sieci wiejskiej, kanalizacyjna ( szambo), centralnego ogrzewania. 


Film z ofertą znajdziecie Państwo na naszym profilu Biuro Nieruchomości Alfa, na portalu Facebook. 

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS

Kontakt

Marzena Malinowska

Marzena Malinowska

Właściciel

Telefon:
730-700-707
E-mail:
biuro@alfamm.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ALFA Malinowska Marzena dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ALFA Malinowska Marzena z siedzibą przy Sienkiewicza 11, 86-300 Grudziądz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@alfamm.eu… czytaj więcej