Grudziądz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
540 000 PLN
Cena za m2
1 255,81 PLN
Powierzchnia
430 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Willa
Numer oferty
5/7946/OOS

Opis nieruchomości

WYŁĄCZNIE Biuro nieruchomości ALFA ma przyjemność zaprezentować Państwu przepiękny XIX wieczny dworek pod Grudziądzem!

 

Nieruchomość o niezwykłym i różnorodnym potencjale to prawdziwa okazja dla inwestora z wyobraźnią! Budynek można wykorzystać na działalność usługowo-handlową lub/i budynek mieszkalny. Dom weselny, klinika medyczna, pensjonat, dom spokojnej starości czy też zajazd to tylko niektóre przedsięwzięcia jakie z powodzeniem można tutaj prowadzić.

 

Powierzchnia działki to 1743 m2, lecz warto nadmienić, iż działkę przyległą do tej nieruchomości można bez problemu wykupić co jeszcze zwiększa potencjał inwestycyjny oferty.

Budynek znajdujący się na działce nie jest zabytkiem, a jedynie jego zewnętrzny wygląd zależny jest od opinii konserwatora zabytków. Warto tutaj wspomnieć o tym, iż elementy budowlano-remontowe, przy których opinia konserwatora jest istotna zostały już wykończone. Stolarka to wysokiej jakości, produkowane na zamówienie okna z drewna. Elewacja czy też ocieplenie fundamentów to kolejny element, który mamy za sobą.

Budynek z zewnątrz przeszedł całkowitą renowację. Nowe ściany wewnętrzne, strop, a przede wszystkim nowy, ceramiczny dach. Wnętrze nieruchomości śmiało można opisać jako stan surowy. Okazałe, widoczne na zdjęciu, schody, aż proszą się o to aby stanowiły integralną część wejściowego lobby. Nie zmienia to faktu, iż ewentualna przebudowa schodów, pod względem technicznym, jest niezwykle łatwa.  

 

Wszystkie przestrzenie wewnętrzne są bardzo okazałe. Stan do jakiego doprowadzono nieruchomość jest idealnym punktem startowym do inwestowania. Na chwile obecną na nieruchomości obowiązuje projekt na obiekt konferencyjno-bankietowy z zapleczem noclegowym.

 

Nieruchomość znajduje się tuż przy asfaltowej drodze powiatowej. Wjazd do posesji od wewnętrznej, wykostkowanej drogi, do której właściciel nieruchomości uzyska 1/4 praw. 

 

Lokalizacja tego obiektu jest dodatkowym atutem dla potencjalnych działalności. Znajduje się ona ok. 4 km od grudziądzkiego szpitala specjalistycznego. 

UWAGA!!!

Istnieje możliwość wydzierżawienia nieruchomości z prawem pierwokupu!!! Jeżeli masz pomysł na wykorzystanie tej nieruchomości - zadzwoń koniecznie! Obecny właściciel, po wcześniejszych ustaleniach,  jest w stanie przystosować nieruchomość dla pożądanego przez Ciebie przeznaczenia. 

Więcej informacji pod numerem tel: 794-378-168 

 

 

Kontakt

Marzena Malinowska

Marzena Malinowska

Właściciel

Telefon:
730-700-707
E-mail:
biuro@alfamm.eu

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ALFA Malinowska Marzena dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ALFA Malinowska Marzena z siedzibą przy Sienkiewicza 11, 86-300 Grudziądz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@alfamm.eu… czytaj więcej