ROK ZAŁOŻENIA FIRMY 2011
FIRMA GODNA ZAUFANIA
Przedsiębiorstwo ALFA Marzena Malinowska zrealizowała zadanie:
Dofinansowanie żłobka z Programu MALUCH+2022-2029.

Funkcjonalny, stylowy dom, świetna lokalizacja

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
789 000 PLN , Pow. 151,07 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
151,07 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Grudziądz
Rok budowy:
2022
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
675961
Powierzchnia działki:
1 270 m2
Cena za m2:
5 223 PLN
Piętrowy dom z dużym ogrodem w idealnej dla rodziny lokalizacji Owczarek. W odległości 300 m od nieruchomości znajduje się prywatne przedszkole, żłobek, szkoła a także plac zabaw. Po drugiej stronie ulicy supermarket, przystanek autobusowy. 

Parter domu to otwarta, świetnie naświetlona przestrzeń, stworzona do rodzinnego spędzania czasu. W części kuchennej wyprowadzono podłączenie do wyspy( możliwość zamontowania nad nią efektownego okapu). Przed wyjściem na taras, miejsce na część jadalną, w głębi strefa wypoczynkowa.  Z wiatrołapu przejście do jednostanowiskowego garażu z kotłownią. Na parterze mieści się także toaleta ze stelażem podtynkowym i umywalką. Cały parter wykończony został siwymi kaflami na podłodze, ściany pomalowano na biało. 
Na piętro domu prowadzą drewniane schody z ozdobną balustradą. Niewątpliwym udogodnieniem są dwie łazienki - jedna bezpośrednio z wejściem przez główną sypialnię, - druga z wejściem z korytarza. Obok znajduje się także pralnia. Dwa mniejsze pokoje przeznaczone są na pokoje dziecięce - z jednego z nich wyjście na taras nad garażem. 

Ogród o optymalnej powierzchni pozwala na zagospodarowanie go zarówno na część wypoczynkową z miejscem na grilla, jak i na stworzenie miejsca do zabaw dla dzieci.
Dodatkowe udogodnienia:
-zmiękczacz wody,
-dodatkowa ochrona izolacji termicznej i wygłuszenie ścian

Ogrzewanie domu za pomocą pieca gazowego dwufunkcyjnego. Dom wybudowany z suporexu, ocieplony styropianem o grubości 20 cm, pod dachem (wykonanym z dachówki ceramicznej) wełna 30 cm. 

Zapraszamy na prezentację: tel. 730-771-719.
Nieprawidłowy adres E-mail